خرید گلدان

در صورتی که در خانه یا محل کار خود گل و گیاه نگهداری می‌کنید هر چند وقتی نیاز به خرید گلدان و تعویض گلدان را خواهید داشت. برای خرید چه نوع گلدانی را انتخاب می‌کنید؟ خرید گلدان سرامیکی ، خرید گلدان سفالی یا خرید گلدان لاکچری ؟ از هر نوع گلدانی که استفاده کنید باید گلدانی بزرگتر از گلدان قبلی باشد. چرا که با رشد گیاه نیاز به فضای بیشتر وجود خواهد داشت. در این بخش توضیحاتی در مورد انواع گلدان خواهیم داد تا تهیه آن برای شما آسانتر شود.

خرید گل و گیاه آپارتمانی

خرید گلدان

خرید گلدان بر اساس جنس آن می‌توند یکی از انتخاب‌ها باشد. گلدان‌ها میتوانند از جنس های مختلفی ساخته شوند. یکی از این آلیاژ ها سفال است. سفال شاید یکی از مناسبترین نوع گلدان باشد. همچنین گلدان می‌تواند سرامیکی و یا فلزی باشد. به صورت محدود گلدان‌ها از آلیاژهای دیگری نیز ساخته می‌شوند  به عنوان مثال اپوکسی آلیاژی است که به تازگی بسیار مورد توجه واقع شده و گلدان از این آلیاژ نیز ساخته می‌شود.

همچنین فلاور باکس ها که نقش گلدان‌های بزرگ در محوطه سازی را دارند. از جنس‌هایی مثل سیمان، بتون و چوب نیز ساخته می‌شوند. از نظر تعداد استفاده دو نوع از گلدان سرامیکی و سفالی بیشترین موارد استفاده را دارند.

 

خرید گلدان سرامیکی

خرید گلدان سرامیکی یک انتخاب پر کاربرد و لوکس است. گلدان سرامیکی به دلیل لعاب که روی آن قرار می‌گیرد بسیار درخشان و زیبا است. از سوی دیگر این نوع از گلدان به راحتی تمیز می‌شود و نظافت آن به اسانی امکان پذیر است. گلدان سرامیکی نیز می‌تواند انواع مختلفی داشته باشد. در این بخش به سه نوع از انواع گلدان سرامیکی اشاره می‌کنیم.

 

خرید گلدان سرامیکی بلند

گلدان سرامیکی بلند مناسب برای کیاهانی است که رشذ بالایی دارند و ارتفاع آنها بیشتر از حجم آنها است. گیاهان بلند و گشیده در گلدان سرامیکی بلند زیبایی و سلابت منحصر به فردی دارند. همچنین گلدان سرامیکی بلند برای گیاهان آپارتمانی که در داخل ساختمان نگهداری می‌شوند بسیار مناسب هستند. این گلدان هامعمولا به سادگی با دکوراسیون های مدرن هماهنگ شده و زیبایی بسیاری دارند.

خرید گلدان سرامیکی فانتزی

خرید گلدان سرامیکی فانتزی انتخاب دیگری برای برای خریدار است. گلدان های فانتزی معمولا از سرامیک ساخته می‌شوند. سرامیک رنگ پذیری بسیار بالایی دارد و تقریبا امکان تولید در تمام رنگ‌ها را دارد. از همین جهت است که گلدان های رنگی با اشکال فانتزی بسیار معمول هستند. گلدان سرامیکی فانتزی را برای دکوراسیون های لوکس و اداری پیشنهاد می‌کنیم. این نوع از گلدان ها به دلیل داشتن رنگ بسیار زیبا امکان انواع چیدمان را در فضای اداری می‌دهند.

خرید گلدان سرامیکی بنسای

گلدان سرامیکی بنسای برای کاشت گیاه بنسای و انواع دیگری از گیاهان بسیار مناسب است. ان گلدان با انواع اشکال مختلف ساخته می‌شود اما آنچه در این گلدان منحصر به فرد است ارتفاع کم آن و محیط بزرگ آن است.

از گلدان بنسای برای استفاده از بوته های کوچک نیز استفاده میکنند. بوته های کوچک اواع سبزی و حتی بوته خیار می‌تواند در گلدان بنسای رشد کند و ظاهری زیبا نیز داشته باشد.

بنسای گیاهی بسیار پر طرفدار در بین گیاهان اپارتمانی است. گلدان بنسای زیبایی این گیاه منحصر به فرد را چندین برابر می‌کند این گلدان از نظز زیبایی کانلا ویزه ولوکس محسوب می‌شود.

خرید گلدان سرامیکی عمده

خرید گلدان سرامیکی عمده درخواست بسیاری از کاربرانی است که در اینترنت به جستجوی محصول خود هستند. برای تهیه گلدان سرامیکی عمده باید به کیفیت مناسب ان توجه داشت. سرامیک یا لعاب گلدان می‌تواند درجه یک و با کیفیت عالی باشد. در مواردی نیز این لعاب از مواد بی کیفیت ساخته می‌شود  که در قیمت و کیفیت گلدان بسایر تاثیر گذار لست.

 

خرید گلدان سفالی

گلدان سفالی یکی از اولین انتخاب‌ها برای افراد است. گلدان سفالی زیبایی مناسبی دارد همچنین قیمت بسیار مناسبی برای خرید نیز دارد. گلدان سفالی نیز می‌تواند انواع مختلفی داشته باشد. گلدان های سفالی از نظر رشد گیاه و جذب رطوبت شرایط مناسبی دارند همچنین امکان رنگ امیزی ان نیز وجود دارد. این نوع از گلدان گستره رنگی بسیار بزرگی نیز دارد.

خرید گلدان سفالی ساده

سادگی در گلدان نوعی زیبایی نیز می‌باشد. گلدان سفالی ساده میتواند در رنگ‌های مختلفی تولید و ارائه شود. بیشترین رنگ مورد استفاده در گلذان سفالی ساده رنگ سفید است. زیبایی این گلدان در سادگی آن است. این نوع از گلدان می‌تواند در انواع اشکال هندسی تولید شود.

خرید گلدان سفالی ارزان

گلدان سفالی به خودی خود گلدان ارزانی است اما در میان انواع گلدان سفالی ارزانترین آنها گلدان استوانه ای ساده است. این گلدان نیز در انواع رنگ‌ها تولید و ارائه می‌شود.

خرید گلدان سفالی ارزان در کرج

برای گلدان سفالی ارزان در کرج می‌توانیذ به عمده فروشی تولیدی های سفال مراجعه کنید. تولید کنندگان سفال به صورت مستقیم گلدان را در اخختیار شما قرار داده و قاعدتا ارزانترین قیمت را نیز خواهند داشت. البته باید توجه داشت این تولید کنندگان معمولا محصولات را به صورت عمده تولید و ارائه می‌کنند.

 

خرید گلدان سفالی ارزان در تهران

در تهران و بخصوص مرکز تهران تولید کنندگان گلدان سفالی را جستجو نکنید. در این مناطق به دلیل قیمت بالای زمین، احداث گارگاه سفال توجیه اقتصادی ندارد. اما در اطراف تهران تعداد بالایی از تولید کنندگان سفال را خواهید یافت. اطراف تهران بهترین گزینه برای خرید گلدان سفالی ارزان در تهران می‌باشد.

خرید گلدان لاکچری

برای خرید گلدان لاکچری از گزینه های سفالی یا سرامیکی می‌توانید استفاده کنید. همچنین اگر به دنبال یک گلدان لاکچری بسیار ویژه هستید. می‌تواند از گلدان های اپوکسی و مدرن استفاده نمایید. خرید گلدان لاکچری می‌تواند برزیبایی دکوراسیون موثر باشد.

خرید گلدان استوانه ای بزرگ

گلدان استوانه‌ای بزرگ یکی از پر مصرفترین انواع گلدان است. این نوع از گلدان مناسب برای فضای داخلی و همچنین فضای خارجی ساختمان است. همچنین امکان استفاده از این گلدان در کنار باغچه و محوطه سازی ویلا نیز می‌باشد.

گلدان سرامیکی در سایز های مختلف

سایز گلدان سرامیکی می‌تواند از سایز بسیار کوچک تا سایز بزرگ را پوشش دهد. برای گلدان‌هایی با سایز بسیار بزرگ بهتر است برای گلدان حفاظ فلزی داخلی یا خارجی طراحی شود. سایز گلدان همچنین در مقاومت آن تاثیر گذار است. سایز‌های بسیار بزرگ گلدان سرامیکی مقاومت کمتری در برابر فشار دارند.

فروشگاه اینترنتی گلدان سرامیکی

برای ورود به فروشگاه اینترنتی گلدان سرامیکی می‌توانید به بنر سبز رنگ در ابتدای همین صفحه مراجعه نمایید یا روی این لینک : خرید گل و گیاه آپارتمانی کلیک نمایید.

کاربرد گلدان های سرامیکی

گلدان سرامیکی علاوه بر جایی برای انواع گلو گیاه میتواند استفاده‌های دیگری نیز داشته باشد. یکی از این کاربردها استفاده از گلدان به عنوان شیء زینتی است. گلدان های سرامیکی به دلیل ظاهر زیبا به عنوان زینت در قفسه‌ها و اطراف خانه قرار می‌گیرند. همچنین گلدان های سرامیکی بزرگ در کنار درب ورودی و راه پله‌ها بسیار زیبا خواهد بود.

 

مشخصات گلدان های سرامیکی با کیفیت

سرامیک میتواند با انواع کیفیت تولید شود.سرامیک های با کیفیت معمولا چند ویزگی مهم دارن که برای خرید باید به انها توجه نمایید. این ویزگی‌ها عبارتند از:

  1. جنس محصول شامل جنس گلدان و لعاب روی گلدان
  2. مدل گلدان
  3. رنگ گلدان یا رنگ لعاب آن که درجه کیفی متفائتی دارند.
  4. مقاوم بودن لعاب سرامیکی آن در برابر تغییر رنگ
  5. شرکت تولید کننده

 

خرید گلدان لاکچری     خرید گلدان لاکچری

 

خرید گلدان لاکچری     خرید گلدان لاکچری

 

 

 


مواردی که شاید مورد علاقه شما نیز باشد

خرید گل و گیاه آپارتمانی

مرکز فروش استند گلدان در تهران

طراحی گرین وال

طراحی فلاور باکس

دانلود اپلیکیشن خرید گل و گیاه

 

به بالای صفحه بردن