ایران سبز چیست؟

ایران سبز چیست؟

ایران سبز یک فروشگاه آنلاین، برای فروش گل و گیاه و محصولات مرتبط با آن است. در این فروشگاه امکان عضویت برای فروشندگان فراهم شده است. تولید کنندگان و فروشندگان گل گیاه می‌توانند محصولات خود را در اپلیکیشن و سایت ایران سبز به فروش برسانند.

عضویت در ایران سبز رایگان است؟

بله، عضویت در ایران سبز کاملا رایگان است. کافی است تا فروشندگان قوانین ارائه محصول در ایران سبز را رعایت کنند تا عضویت آنها پذیرفته شود و امکان ارائه محصول از سوی فروشنده فراهم شود.

آیا در ایران سبز برای فروش محصولم باید تبلیغات کنم؟

خیر، فروشندگان نیاز به هیچ تبلیغاتی ندارند. تبلیغات برای فروش محصولات توسط تیم تبلیغاتی در ایران سبز انجام می‌شود. فروشندگان با افزایش کیفیت محصول می‌توانند فروش خود را افزایش دهند.

برای فروش محصول به چه ابزاری نیاز دارم؟

برای قراردادن محصولات خود در ایران سبز، بعد از ثبت نام و تایید تیم پشتیبانی نیاز به گوشی تلفن همراه دارید. تصویر محصول خود را با تلفن همراه خود گرفته و در فروشگاه ارسال نمایید.

چگونه در ایران سبز عضو شوم و محصولاتم را به فروش برسانم؟

در ساعات اداری با شماره 28424769-021 تماس و داخلی 5 را شماره گیری نمایید. عضویت شما توسط تیم پشتیبانی تایید و آموزش لازم را دریافت خواهید کرد.

چه محصولاتی و یا خدماتی در ایران سبز قابل ارائه است؟

فروش محصولات شامل گل‌های طبیعی، گل‌های مصنوعی، گیاهان آپارتمانی، انواع بذر، انواع نهال، انواع خاک/کود/سم، تجهیزات باغبانی، تجهیزات مرتبط با گل و گیاه و محصولات صنعتی مرتبط با فضای سبز می‌باشد. همچنین امکان ارائه خدمات مرتبط با توسعه فضای سبز نیز در ایران سبز امکان پذیر است.